Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Noctua NF-A9X14 PWM Computer behuizing Ventilator 9,2 cm Bruin
Artikelnummer
NF-A9X14 PWM
- Geschikte locatie - Computer behuizing
- 92mm
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | NF-A9X14 PWM |
|---|---|
| EAN | 4716123314776 |
| Merk | Noctua |
| Availability | N |
NF-A9X14 PWM, Computer case,
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Soort | Ventilator |
| Rotatiesnelheid ( min) | 1700 RPM |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2200 RPM |
| Ventilator diameter | 9,2 cm |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 19,9 dB |
| Minimum luchtdruk | 0,92 mmH2O |
| Maximum luchtdruk | 1,64 mmH2O |
| Luchtstroom | 50,5 m³/uur |
| Mean time between failures (MTBF) | 150000 uur |
| Design | |
| Kleur van het product | Bruin |
| Energie | |
| Spanning | 12 V |
| Technische details | |
|---|---|
| Bearing technologie | SSO2 |
| Overige specificaties | |
| Vermogen | 1,32 W |
| Compatibele chipsets | Niet ondersteund |
| Bearing technologie | SSO2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |