Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Newland NLS-EX-232-01 barcodelezer accessoire
Artikelnummer
NLS-EX-232-01
Login for pricing
Niet op voorraad
Newland NLS-EX-232-01, Zwart, RS-232, RJ-45, 31 V, 72,5 mm, 88,7 mm
Categorie: Barcode scanner accessoires
| Artikelnummer | NLS-EX-232-01 |
|---|---|
| Merk | Newland |
| Availability | N |
Newland NLS-EX-232-01. Kleur van het product: Zwart, Aansluiting 1: RS-232, Aansluiting 2: RJ-45. Breedte: 72,5 mm, Diepte: 88,7 mm, Hoogte: 24,2 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | RS-232 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingangsspanning | 31 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 72,5 mm |
| Diepte | 88,7 mm |
| Hoogte | 24,2 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 95 °C |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |