Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Newland MSR1000V2 magnetische kaart-lezer Zwart
Artikelnummer
MSR1000V2
Login for pricing
Niet op voorraad
Newland MSR1000V2, Zwart, NQuire 1000 Manta II, 71 mm, 43 mm, 29 mm, 41 g
Categorie: Magnetische kaart-lezers
| Artikelnummer | MSR1000V2 |
|---|---|
| EAN | 5715063033159 |
| Merk | Newland |
| Availability | N |
Newland MSR1000V2. Kleur van het product: Zwart, Compatibele producten: NQuire 1000 Manta II. Breedte: 71 mm, Diepte: 43 mm, Hoogte: 29 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibele producten | NQuire 1000 Manta II |
| Technische details | |
| Compatibele producten | NQuire 1000 Manta II |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Gewicht | 41 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |