Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Newland HR3280 Draagbare streepjescodelezer 1D/2D CMOS Zwart
Artikelnummer
NLS-HR3280-S5
Login for pricing
Niet op voorraad
Newland HR3280, Draagbare streepjescodelezer, 1D/2D, CMOS, Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, EAN-13, EAN-8, GS1 DataBar, ISBN, ISSN, ITF-14,..., Aztec Code, Datamatrix, MiniCode, PDF417, QR Code, Bedraad
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | NLS-HR3280-S5 |
|---|---|
| EAN | 5706998973962 |
| Merk | Newland |
| Availability | N |
Newland HR3280. Soort: Draagbare streepjescodelezer, Soort scanner: 1D/2D, Type beeldsensor: CMOS. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Standaard interfaces: RS-232, USB. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 162 g, Breedte: 113,5 mm, Diepte: 73,3 mm
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | CMOS |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, EAN-13, EAN-8, GS1 DataBar, ISBN, ISSN, ITF-14, ITF-6, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, MSI, Matrix 2 of 5, Plessey, UPC-A, UPC-E |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Aztec Code, Datamatrix, MiniCode, PDF417, QR Code |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Standaard interfaces | RS-232, USB |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 113,5 mm |
| Diepte | 73,3 mm |
| Hoogte | 159 mm |
| Gewicht | 162 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |