Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Newland FM60 Cubera AI Vaste streepjescodelezer 1D/2D CMOS
Artikelnummer
NLS-FM6080V2-U12
Login for pricing
Niet op voorraad
Newland FM60 Cubera AI, Vaste streepjescodelezer, 1D/2D, CMOS, AIM-128, China Post, Codabar, Code 128, Code 39, Code 93, EAN-13, EAN-8, GS1 DataBar, GS1 DataBar..., Aztec Code, Chinese Sensible Code, Datamatrix, DotCode, Grid Matrix Code, MaxiCode, Micro QR Code,..., 1280 x 800 Pixels
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | NLS-FM6080V2-U12 |
|---|---|
| Merk | Newland |
| Availability | N |
Newland FM60 Cubera AI. Soort: Vaste streepjescodelezer, Soort scanner: 1D/2D, Type beeldsensor: CMOS. Snoerlengte: 1,2 m. Internationale veiligheidscode (IP): IP52. Stroomverbruik: 195,8 mA. Gewicht: 145 g
| Scannen | |
|---|---|
| Scannerresolutie | 4 mm |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Soort | Vaste streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | AIM-128, China Post, Codabar, Code 128, Code 39, Code 93, EAN-13, EAN-8, GS1 DataBar, GS1 DataBar Coupon, GS1-128 (UCC/EAN-128), ISBT 128, ITF-14, ITF-6, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, MSI-Plessey, Matrix 2 of 5, Plessey, Standard 2 of 5, UPC-A, UPC-E |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Aztec Code, Chinese Sensible Code, Datamatrix, DotCode, Grid Matrix Code, MaxiCode, Micro QR Code, PDF417, QR Code |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Pitch lees-hoek | -55 - 55° |
| Yaw lees-hoek | -50 - 50° |
| Resolutie optische sensor (WxH) | 1280 x 800 Pixels |
| Werkafstandbereik | 0 - 180 mm |
| 2D-resolutie (min) | 0 mm |
| 1D-resolutie (min) | 0 mm |
| Horizontaal gezichtsveld | 65,6° |
| Verticaal gezichtsveld | 44,6° |
| Poorten & interfaces | |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Prestatie | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Design | |
|---|---|
| Soort | Vaste streepjescodelezer |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Energie | |
| Stroomverbruik | 195,8 mA |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 145 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |