Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Neomounts cpu houder
Artikelnummer
CPU-D050BLACK
Login for pricing
Niet op voorraad
Neomounts CPU-D050BLACK is een steun waarmee u een PC of thin client aan het bureau bevestigt.
Categorie: CPU-houders
Met deze Neomounts CPU houder, model CPU-D050BLACK, monteert u een CPU eenvoudig onder een bureau. Met een CPU houder creëert u meer ruimte op het werkblad, doordat de CPU kast onder uw bureaublad wordt gehangen. Op deze manier beschermt u de CPU tegen stof, vuil en diefstal. Tevens kan de werkplek beter schoongemaakt worden.
De meeste van onze CPU-houders kunt u zowel horizontaal als verticaal ophangen en zijn ook goed te combineren met kabelmanagement. Op deze wijze ontstaat een efficiënte, veilige en opgeruimde computerwerkplek.
De CPU houders zijn eenvoudig in breedte en diepte te verstellen. Hierdoor passen desktop en tower PC's eenvoudig in de steun. In de specificaties treft u de maximale en minimale breedte en diepte van de steun aan.
De meeste van onze CPU-houders kunt u zowel horizontaal als verticaal ophangen en zijn ook goed te combineren met kabelmanagement. Op deze wijze ontstaat een efficiënte, veilige en opgeruimde computerwerkplek.
De CPU houders zijn eenvoudig in breedte en diepte te verstellen. Hierdoor passen desktop en tower PC's eenvoudig in de steun. In de specificaties treft u de maximale en minimale breedte en diepte van de steun aan.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | Taiwan |
| Soort | Bureau-gemonteerde CPU-houder |
| Maximale gewichtscapaciteit | 20 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180° |
| Draaihoek | 180° |
| Draaibaar | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 550 mm |
| Breedte instelbereik | 50 - 240 mm |
| Hoogte | 550 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Gewicht verpakking | 0 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Soort | Bureau-gemonteerde CPU-houder |
| Maximale gewichtscapaciteit | 20 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180° |
| Hoogte verpakking | 1440 mm |
| Diepte verpakking | 360 mm |
| Breedte verpakking | 510 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 0 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 490 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 365 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 26,4 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 25,3 kg |
| Producten per pallet (EU) | 64 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Aantal per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Nettogewicht omdoos | 25,3 kg |
| Lengte (cm) | 36,5 cm |
| Hoogte (cm) | 50 cm |
| Buitenverpakking (pak) | 4 |
| Brutogewicht buitenverpakking | 26,4 kg |
| Breedte (cm) | 49 cm |