Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Motorola razr 60 ultra 17,7 cm (6.96") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 4700 mAh Groen
Artikelnummer
PB8R0003SE
Login for pricing
Op voorraad
6.96" + 4", P-OLED, 2992 x 1224px/1272 x 1080px, Snapdragon 8 Elite, 16/512GB, 50MP + 50MP, 50MP, 5G, Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7, USB Type-C, NFC, Android 15
Motorola razr 60 ultra 17,7 cm (6.96") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 4700 mAh Groen is te bestellen in veelvoud van 1
- Ultieme stijl in een iconisch design. Supercompact, mooi en robuust met nieuwe, voortreffelijk vervaardigde afwerkingen, geïnspireerd door ingetogen luxe
- Krijg toegang tot bijna alles, zelfs als het toestel is gesloten. Gebruik eenvoudig je favoriete apps op het meest intelligente en interactieve externe display, zelfs zonder je smartphone te openen
- Het meest geavanceerde flipcamerasysteem. Maak moeiteloos foto's en video's vanuit elke mogelijke hoek met het 50 MP-camerasysteem en de kracht van moto ai
- Verbeterde interacties met moto ai1 Maak professionele foto's en video's en profiteer van persoonlijke hulp dankzij de naadloze integratie van moto ai1
- Toonaangevende prestaties van Snapdragon® 8 Elite3. Ervaar de baanbrekende snelheid van het nieuwste, met AI verbeterde mobiele platform van Qualcomm®
- De snelst opladende flipphone2. Krijg genoeg stroom voor de hele dag in slechts 8 minuten4,5 met 68 W TurboPowerTM opladen en een accuduur van meer dan 36 uur5
- Het snelste, levendigste scherm op een flipphone. Zie alles op een Super HD (1224p) LTPO-display van 165 Hz met kleuren die zijn gevalideerd door Pantone6
Categorie: Smartphones
Make it iconic
Kies voor slimmer. Kies voor sneller. Kies voor nog iconischer. Maak kennis met de motorola razr 60 ultra. Deze supercompacte en voortreffelijk vervaardigde flipphone is verkrijgbaar met opvallende afwerkingen zoals Alcantara(43) en echt hout, alle in speciaal geselecteerde Pantone-kleuren. Krijg eenvoudig toegang tot je favoriete apps op het meest intelligente en interactieve externe display. Dat alles zonder je smartphone open te klappen. Maak professionele foto's en video's en profiteer van persoonlijke hulp dankzij de naadloze integratie van moto ai(1). Alles gaat sneller met het toonaangevende Snapdragon® AI. En laad sneller op dan met elke andere flipphone(2) dankzij 68 W TurboPower™. De nieuwe motorola razr 60 ultra. Jouw toestel, jouw stijl.
Kies voor slimmer. Kies voor sneller. Kies voor nog iconischer. Maak kennis met de motorola razr 60 ultra. Deze supercompacte en voortreffelijk vervaardigde flipphone is verkrijgbaar met opvallende afwerkingen zoals Alcantara(43) en echt hout, alle in speciaal geselecteerde Pantone-kleuren. Krijg eenvoudig toegang tot je favoriete apps op het meest intelligente en interactieve externe display. Dat alles zonder je smartphone open te klappen. Maak professionele foto's en video's en profiteer van persoonlijke hulp dankzij de naadloze integratie van moto ai(1). Alles gaat sneller met het toonaangevende Snapdragon® AI. En laad sneller op dan met elke andere flipphone(2) dankzij 68 W TurboPower™. De nieuwe motorola razr 60 ultra. Jouw toestel, jouw stijl.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 17,7 cm (6.96") |
| Resolutie | 2992 x 1224 Pixels |
| Tweede LCD-scherm | Ja |
| Tweede display resolutie | 1272 x 1080 Pixels |
| Pixeldichtheid | 464 ppi |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Tweede scherm glastype | Gorilla Glass |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Tweede display diagonaal | 10,2 cm (4") |
| Tweede displaytype | P-OLED |
| Pixeldichtheid tweede display | 417 ppi |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Tweede scherm vernieuwingsfrequentie | 165 Hz |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 4500 cd/m² |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 22:9 |
| Soort paneel | P-OLED |
| Verhouding tussen scherm en lichaam | 86,2 procent |
| Aanraakreactiesnelheid | 300 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 120 procent |
| Aanraakreactiesnelheid tweede scherm | 165 Hz |
| DCI-P3-dekking tweede scherm | 100 procent |
| Maximale helderheid tweede scherm | 3000 cd/m² |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Processor | |
| Processor lithografie | 3 nm |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,32 GHz |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processormodel | 8 Elite |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfamilie van kunstmatige intelligentie | Qualcomm |
| Prestatiekernen | 6 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 16 GB |
| RAM-type | LPDDR5X |
| Interne opslagcapaciteit | 512 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
| Camera | |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 0,6 µm |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 122° |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/1.56" |
| Pixelgrootte achtercamera | 1 µm |
| Pixelgrootte voorcamera | 0,64 µm |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 50 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2 |
| Digitale zoom | 30x |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1920x1080@120fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@120fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps, 7680x4320@30fps |
| Maximale beeldsnelheid | 240 fps |
| Video stabilizer | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Flash type | LED |
| Opnameresolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Nachtmodus | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Beeldbewerking | Retoucheren |
| Cameraflitser voorzijde | Nee |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Audiozoom | Ja |
| Modus Hoog dynamisch bereik (HDR) van de camera | Ja |
| Achtercamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 2 µm |
| Voorcamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 1,28 µm |
| Slow motion-modus | Ja |
| Tweede achtercamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 1,2 µm |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| 3G bands ondersteund | 850,900,1800,1900 MHz |
| Wifi | Ja |
| 2G standaarden | Edge, GSM |
| 3G standaarden | HSPA+, UMTS |
| 4G standaard | LTE |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| 5G-standaard | Sub6 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Aanmelding | |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 2.0 |
| Type aansluitplug | Niet ondersteund |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Barometer | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Groen |
| Vormfactor | Flip |
| Materiaal behuizing | Alcantara |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP48 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Veiligheidsfunties | Stofdicht, Spatwaterdicht, Waterbestendig |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Kleurnaam | Scarab |
| Waterdicht tot | 1,5 m |
| Ergonomie | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 15 |
| Snel opladen | Ja |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Barometer | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Video call | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Kunstmatige Intelligentie controle | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | TurboPower 68 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Omgekeerd draadloos opladen | Ja |
| Vermogen draadloos opladen | 30 W |
| Vermogen om draadloos omgekeerd op te laden | 5 W |
| Multimedia | |
| FM-radio | Nee |
| Luidsprekers | Stereo |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal microfoons | 3 |
| Oproep-management | |
|---|---|
| Beeldstabilisator | Ja |
| Video call | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 15 |
| Virtuele assistent | Google Gemini |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 4700 mAh |
| Draadloos opladen | Ja |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 16 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 68 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP48 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 2928 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | D |
| Repareerbaarheidsklasse | B |
| Video | |
| Video call | Ja |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Barometer | Ja |
| Infraroodsensor | Ja |
| Gebarensensor | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 199 g |
| Breedte | 74 mm |
| Diepte | 7,29 mm |
| Hoogte | 171,5 mm |
| Breedte wanneer opgevouwen | 7,4 cm |
| Diepte wanneer opgevouwen | 1,57 cm |
| Hoogte wanneer opgevouwen | 8,81 cm |
| Certificaten | |
| Hoofd SAR | 0,76 W/kg |
| Body SAR | 1,43 W/kg |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) gecertifieerd | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Scherm beschermer | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Inclusief headset | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Beschermhoes | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Groen |
| Reparatie-index | 3.4 |
| Overige specificaties | |
| Type ringtone | MP3 |
| Reparatie-index | 3.4 |