Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Motorola moto g56 5G 17,1 cm (6.72") Hybride Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Blauw
Artikelnummer
PB7Y0029SE
Login for pricing
Niet op voorraad
6.72", LCD, 2400 x 1080px, MediaTek Dimensity 7060, 8/256GB, microSD, 50MP + 8MP, 32MP, 5G, Bluetooth 5.3, 802.11 a/b/g/n/ac, USB Type-C, 5200mAh, Android 15
- Prachtig design en praktische robuustheid. Geniet van een zachte, eersteklas afwerking met een goede grip, plus zorgeloze bescherming oinder water, bestendigheid tegen extreme temperaturen en een krasbestendig scherm.1,2
- Superhelder display, indrukwekkend geluid. Breng je entertainment tot leven op een helder FHD+-display van 6,72-inch, aangevuld door krachtige stereoluidsprekers met Basversterking
- Sony LYTIATM-camera van 50 MP met de kracht van moto ai. Maak dag en nacht prachtig gedetailleerde foto's, selfies met een hoge resolutie en adembenemende ultragroothoekopnamen
- 5200 mAh-accu en TurboPowerTM 30 opladen.4,6 Geniet van de vrijheid van een lange accuduur samen met razendsnel opladen
- Hoge 5G-snelheden.5 Ontketen de kracht van een MediaTek Dimensity 7060-processor en geniet van onvoorstelbaar snelle downloads en streaming
- Heel veel ingebouwden opslag. Krijg tot 256 GB7,8 opslag voor foto's, films, nummers en apps, en voeg maximaal 2 TB meer toe met een microSDTM-kaart.9
Categorie: Smartphones
Stijlvol ontworpen. Duurzaam design.
Maak kennis met de moto g56 5G die een prachtig design combineert met praktische stevigheid. Geniet van het zachte gevoel van een eersteklas afwerking met een goede grip plus zorgeloze bescherming onder water, bestendigheid tegen extreme temperaturen en een krasbestendig scherm.(1,2) Entertainment ziet er nog beter uit op een superhelder FHD+-display van 6,72 inch aangevuld door krachtige stereoluidsprekers met Basversterking. Maak prachtige foto's bij elk licht met een Sony LYTIA™-camera van 50 MP met de kracht van moto ai. Krijg urenlang stroom in slechts enkele minuten met razendsnel TurboPower™ opladen.(3,4) Ontketen de kracht van een octa-core processor met de snelheid van 5G.(5) En krijg meer dan genoeg opslagruimte voor foto's, films, nummers en apps. De nieuwe moto g56 5G. Prachtig en robuust.
Maak kennis met de moto g56 5G die een prachtig design combineert met praktische stevigheid. Geniet van het zachte gevoel van een eersteklas afwerking met een goede grip plus zorgeloze bescherming onder water, bestendigheid tegen extreme temperaturen en een krasbestendig scherm.(1,2) Entertainment ziet er nog beter uit op een superhelder FHD+-display van 6,72 inch aangevuld door krachtige stereoluidsprekers met Basversterking. Maak prachtige foto's bij elk licht met een Sony LYTIA™-camera van 50 MP met de kracht van moto ai. Krijg urenlang stroom in slechts enkele minuten met razendsnel TurboPower™ opladen.(3,4) Ontketen de kracht van een octa-core processor met de snelheid van 5G.(5) En krijg meer dan genoeg opslagruimte voor foto's, films, nummers en apps. De nieuwe moto g56 5G. Prachtig en robuust.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 17,1 cm (6.72") |
| Resolutie | 2400 x 1080 Pixels |
| Pixeldichtheid | 391 ppi |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 7i |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 20:9 |
| Maximale schermhelderheid (buiten) | 1000 cd/m² |
| Merkspecifieke technologieën | Water touch |
| Soort paneel | LCD |
| Verhouding tussen scherm en lichaam | 87 procent |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,6 GHz |
| Processorfamilie | MediaTek Dimensity |
| Processormodel | 7060 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2 TB |
| Virtueel RAM (max) | 16 GB |
| Camera | |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 1,12 µm |
| Pixelgrootte achtercamera | 0,8 µm |
| Pixelgrootte voorcamera | 0,7 µm |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 32 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Digitale zoom | 8x |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps |
| Maximale beeldsnelheid | 60 fps |
| Flash type | LED |
| Type beeldsensor | Sony LYTIA 600 |
| Opnameresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Nachtmodus | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Achtercamera met 3D-diepte | Nee |
| Voorcamera met 3D-diepte | Nee |
| KI-scèneherkenning | Ja |
| Beeldbewerking | Retoucheren |
| Cameraflitser voorzijde | Nee |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Audiozoom | Ja |
| Achtercamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 1,6 µm |
| Voorcamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 1,4 µm |
| Slow motion-modus | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Hybride Dual SIM |
| Wifi | Ja |
| 2G standaarden | GSM |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| 5G-standaard | NR |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Aanmelding | |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 2.0 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Electronisch kompas | Nee |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Materiaal behuizing | Kunstleer |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Stofafstotend, Krasbestendig, Waterbestendig |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Kleurnaam | Dazzling Blue |
| Waterdicht tot | 1,5 m |
| Ergonomie | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 15 |
| Grafische adapter | IMG BXM-8-256 |
| Militaire norm | MIL-STD-810H |
| Snel opladen | Ja |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Video call | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Kunstmatige Intelligentie controle | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | TurboPower 30 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Multimedia | |
| FM-radio | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal microfoons | 2 |
| Oproep-management | |
|---|---|
| Video call | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 15 |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5200 mAh |
| Draadloos opladen | Nee |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 30 W |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 2940 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | A |
| Video | |
| Video call | Ja |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gebarensensor | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 200 g |
| Breedte | 76,3 mm |
| Diepte | 8,35 mm |
| Hoogte | 165,8 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 4500 m |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Scherm beschermer | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Inclusief headset | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Beschermhoes | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Reparatie-index | 4 |
| Overige specificaties | |
| Type ringtone | MP3 |
| Reparatie-index | 4 |