Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Motorola edge 70 fusion 17,2 cm (6.78") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Violet
Artikelnummer
PBBD0009SE
Login for pricing
Niet op voorraad
6.78" Extreme AMOLED, 2772 x 1272px, 450 ppi, Snapdragon 7s Gen 3, 8/256GB, 50MP + 13MP, 32MP, 5G, Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0, NFC, USB Type-C, 5200 mAh, Android 16
- Verfijnd design met vier gebogen randen. Ervaar het comfortabele gebogen design in de nieuwste Pantone ®-kleuren en afwerkingen die geïnspireerd zijn op nylon en linnen
- Professionele camera's voor elke opname. Maak moeiteloos foto's bij elk licht, vanuit elke hoek en met elke instelling dankzij de Sony LYTIATM 710-sensor, mogelijk gemaakt door moto ai
- Een superslimme assistent in je broekzak. Houd alles geordend, leg de belangrijke dingen in je leven vast, plan je dag en realiseer je ideeën met AI-powered functionaliteit
- Weergaloos 6,78 inch Super HD-display. Breng content tot leven op 's werelds eerste display van 144 Hz en gebogen randen, Pantone Validated-kleuren en een maximale helderheid van 5.200 nits.8, 11
- Ongelooflijke batterijduur. Je bent overal klaar voor dankzij de batterij van 5.200 mAh met een lange gebruiksduur en een ongelooflijke oplaadsnelheid van 68 W via de TurboPowerTM-functie.1,2,4
- Gemaakt volgens de hoogste normen. Maak je geen zorgen over stof, water en valincidenten dankzij bescherming op militair niveau, IP68-/69-classificatie en Corning® Gorilla® Glass 7i.5,6,7
- Ultrakrachtige prestaties. Geef je creativiteit een boost met de razendsnelle Snapdragon® 7s Gen 3,® -processor, RAM-boost en tot 256 GB, ingebouwde opslagcapaciteit.14
Categorie: Smartphones
Daag elke dag uit. Aangedreven door Sony LYTIA™ 710
Maak kennis met de motorola edge 70 fusion, de smartphone die alles waar het echt om draait naar een hoger niveau tilt. Het schitterende design met vier gebogen randen biedt een elegante, verfijnde uitstraling en een gevoel van ingetogen luxe. Ondanks het dunne, slanke design bevat deze smartphone alles wat je nodig hebt. Professionele camera's voor elke opname, te beginnen met een Sony LYTIA™ 710-sensor. Een superslimme assistent in je broekzak die dagelijkse taken makkelijker maakt. En een lange batterijduur plus de razendsnelle TurboPower™-oplaadfunctie.(2) Ga je er graag op uit om de wereld te verkennen? Dat doe je met deze smartphone zonder probleem, met robuustheid op militair niveau en bescherming onder water.(5, 6) Bovendien beschik je over een 6,78 inch Super HD-display met Pantone Validated™-kleuren en -huidtinten(16), onverslaanbare Snapdragon®-prestaties en heel veel opslagruimte voor je content en creaties. De nieuwe motorola edge 70 fusion nadert perfectie.
Maak kennis met de motorola edge 70 fusion, de smartphone die alles waar het echt om draait naar een hoger niveau tilt. Het schitterende design met vier gebogen randen biedt een elegante, verfijnde uitstraling en een gevoel van ingetogen luxe. Ondanks het dunne, slanke design bevat deze smartphone alles wat je nodig hebt. Professionele camera's voor elke opname, te beginnen met een Sony LYTIA™ 710-sensor. Een superslimme assistent in je broekzak die dagelijkse taken makkelijker maakt. En een lange batterijduur plus de razendsnelle TurboPower™-oplaadfunctie.(2) Ga je er graag op uit om de wereld te verkennen? Dat doe je met deze smartphone zonder probleem, met robuustheid op militair niveau en bescherming onder water.(5, 6) Bovendien beschik je over een 6,78 inch Super HD-display met Pantone Validated™-kleuren en -huidtinten(16), onverslaanbare Snapdragon®-prestaties en heel veel opslagruimte voor je content en creaties. De nieuwe motorola edge 70 fusion nadert perfectie.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 17,2 cm (6.78") |
| Resolutie | 2772 x 1272 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Afgeronde schermhoeken | Ja |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 7i |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 5200 cd/m² |
| Merkspecifieke technologieën | Water touch |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Extreme AMOLED |
| Soort paneel | AMOLED |
| Verhouding tussen scherm en lichaam | 96,2 procent |
| Aanraakreactiesnelheid | 1500 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 100 procent |
| Blauwlichtreductie | Ja |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | Ja |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,5 GHz |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processormodel | 7s Gen 3 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
| Camera | |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 1,12 µm |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 120° |
| Pixelgrootte achtercamera | 1 µm |
| Pixelgrootte voorcamera | 0,7 µm |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 13 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 32 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@120fps |
| Maximale beeldsnelheid | 120 fps |
| Video stabilizer | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Flash type | LED |
| Type beeldsensor | Sony LYTIA 710 |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Nachtmodus | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Achtercamera met 3D-diepte | Nee |
| Voorcamera met 3D-diepte | Nee |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Beeldbewerking | Retoucheren |
| Cameraflitser voorzijde | Nee |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Audiozoom | Ja |
| Modus Hoog dynamisch bereik (HDR) van de camera | Ja |
| Voorcamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 1,4 µm |
| Slow motion-modus | Ja |
| Achtercamera pixelgrootte (Ultra Pixel-technologie) | 2 µm |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| Wifi | Ja |
| 2G standaarden | GSM |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Frequentieband | Quad-band |
| 5G-standaard | Sub6, NR |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Aanmelding | |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 2.0 |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| Berichten | |
| Ja | |
| SMS | Ja |
| MMS | Ja |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Galileo | Ja |
| Secure User Plane Location (SUPL) | Ja |
| LTE-positiebepalingsprotocol (LPP) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Violet |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68, IP69 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig, Stofafstotend, Vuilbestendig |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Kleurnaam | PANTONE Orient Blue |
| Ergonomie | |
| Magnetische sensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Militaire norm | MIL-STD-810H |
| Snel opladen | Ja |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Video call | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Snelle oplaadtechnologie | TurboPower 68 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Multimedia | |
|---|---|
| FM-radio | Nee |
| Luidsprekers | Stereo |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal microfoons | 2 |
| Oproep-management | |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Video call | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Virtuele assistent | Google Gemini |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5200 mAh |
| Draadloos opladen | Nee |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 68 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68, IP69 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 3571 min |
| Batterijduur in cycli | 1200 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | B |
| Video | |
| Video call | Ja |
| Sensoren | |
| Magnetische sensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gebarensensor | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 177 g |
| Breedte | 75,6 mm |
| Diepte | 7,21 mm |
| Hoogte | 162,8 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Scherm beschermer | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Inclusief headset | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Beschermhoes | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Violet |
| Overige specificaties | |
| Type ringtone | MP3 |