Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Motorola CS3000-SR10007WW barcode-lezer Vaste streepjescodelezer 1D Laser Zwart
Artikelnummer
CS3000-SR10007WW
Login for pricing
Niet op voorraad
Motorola CS3000-SR10007WW, Vaste streepjescodelezer, 1D, Laser, Bedraad, USB, Zwart
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | CS3000-SR10007WW |
|---|---|
| EAN | 5711045281723 |
| Merk | ZEBRA |
| Availability | N |
Motorola CS3000-SR10007WW. Soort: Vaste streepjescodelezer, Soort scanner: 1D, Type beeldsensor: Laser. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Standaard interfaces: USB. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC. Type stroombron: USB, Capaciteit van de accu/batterij: 750 mAh, Ingangsspanning: 5 V. Gewicht: 70 g, Breedte: 49,5 mm, Diepte: 86,5 mm
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | Laser |
| Soort | Vaste streepjescodelezer |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Niet ondersteund |
| Soort scanner | 1D |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Standaard interfaces | USB |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | FCC |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Vaste streepjescodelezer |
| Certificering | FCC |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Capaciteit van de accu/batterij | 750 mAh |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroomverbruik | 500 mA |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 49,5 mm |
| Diepte | 86,5 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Gewicht | 70 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Overige specificaties | |
| Veiligheid | EN 60825-1, IEC 60825-1, 21CFR1040.10 |
| Maximale afstand | 10 m |
| Afmetingen (B x D x H) | 49,5 x 86,5 x 22 mm |