Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Mobilis 062017 tabletbehuizing 27,9 cm (11") Flip case Transparant, Rood, Zwart
Artikelnummer
062017
Login for pricing
Niet op voorraad
Mobilis 062017, Flip case, Samsung, Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11")
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | 062017 |
|---|---|
| EAN | 3700992538556 |
| Merk | Mobilis |
| Availability | N |
Mobilis 062017. Type etui: Flip case, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Galaxy Tab A11+, Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"), Aantal standaardmodi: 2
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Flip case |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A11+ |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Schokbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Transparant, Rood, Zwart |
| Sluitingtype | Flapsluiting |
| Schokbestendig tot | 1,2 m |
| Automatische functie voor activeren/sluimeren | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Sluitingtype | Flapsluiting |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 400 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 400 g |
| Technische details | |
| Hoofdkleur van product | Transparant, Rood, Zwart |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |