Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Microconnect USB3.1CPD35MM interface hub Zwart
Artikelnummer
USB3.1CPD35MM
Login for pricing
Niet op voorraad
Microconnect USB3.1CPD35MM, Zwart, Polyvinyl chloride (PVC), CE FCC, 24 g, 25 g, Zwart
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | USB3.1CPD35MM |
|---|---|
| EAN | 5704174799443 |
| Merk | MicroConnect |
| Availability | N |
Microconnect USB3.1CPD35MM. Kleur van het product: Zwart, Kabelhulsmateriaal: Polyvinyl chloride (PVC), Certificering: CE FCC. Gewicht: 24 g. Gewicht verpakking: 25 g. Kleur kabel: Zwart, Kabelafscherming: Aluminium mylar-folie
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten | 2 |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | CE FCC |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Energie | |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Prestatie | |
| Certificering | CE FCC |
| Plug and play | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 24 g |
| Gewicht verpakking | 25 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 25 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE FCC |
| Kleur kabel | Zwart |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Technische details | |
| Kleur kabel | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Mac-compatibiliteit | Ja |