Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
METZ CONNECT 150Q1JO0020E InfiniBand en Glasvezelkabel 2 m LC Meerkleurig
Artikelnummer
150Q1JO0020E
Categorie: Glasvezelkabels
| Artikelnummer | 150Q1JO0020E |
|---|---|
| EAN | 4250184149736 |
| Merk | Metz |
| Availability | N |
METZ CONNECT 150Q1JO0020E. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Kern diameter: 9 µm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type glasvezel | OS2 |
| Snoerlengte | 2 m |
| Aansluiting 1 | LC |
| Aansluiting 2 | Nee |
| Kern diameter | 9 µm |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Type afwerking van schakelaar | UPC |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 0,9 mm |
| Snoerlengte | 2 m |