Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan Draadloze 2D handheld barcodescanner, scandiepte 250 mm, tot 80 m effectief bereik (line-of-sight), max omgevingslicht 100.000 lux (zonlicht), zwart, 3 jaar garantie
Artikelnummer
179768
Login for pricing
Niet op voorraad
Draadloze 2D handheld barcodescanner, scandiepte 250 mm, tot 80 m effectief bereik (line-of-sight), max omgevingslicht 100.000 lux (zonlicht), zwart, 3 jaar garantie
- Helpt de gegevensinvoer te versnellen, fouten te verminderen en de efficiëntie te verbeteren – ideaal voor retailtransacties en geautomatiseerde processen
- Draadloze technologie met een zichtlijn effectieve reikwijdte van het hoofdapparaat tot 80 m (264 ft.)
- Toetsenbordwedge-decoder die het mogelijk maakt om gescande gegevens weer te geven alsof ze rechtstreeks vanaf het toetsenbord zijn ingevoerd
- Brede scanveld dat snelle, nauwkeurige scans tot 250 mm (9,84 in.) op afstand biedt
- Detecteert veel populaire 1D- en 2D-symbologieën, waaronder UPC, EAN en meer
- IP42-classificatie ter bescherming tegen waterspetters en stof
- Eenvoudige installatie en gebruik zonder software of speciale training
- Drie jaar garantie
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | 179768 |
|---|---|
| EAN | 0766623179768 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | N |
Een 2D Barcode Scanner met draadloze vrijheid voor verbeterde snelheid, nauwkeurigheid en productiviteit
Deze draadloze Manhattan 2D Barcode Scanner is een instapoplossing voor hoogwaardige scans, ideaal voor routine transacties en automatisering. De scanner leest betrouwbaar populaire 1D en 2D barcodes, inclusief UPC/EAN en QR codes.
Eenvoudig te implementeren en te gebruiken, met een ingebouwde decoder die gescande data naar een actieve applicatie verzendt. De USB-verbinding van de oplaadbasis integreert met de meeste pc's zonder ingewikkelde installatie. Met een leesbereik tot 250 mm en een draadloos bereik tot 80 m, biedt de Manhattan 2D Barcode Scanner een praktische oplossing voor diverse commerciële toepassingen. De IP42-classificatie beschermt tegen water en stof.
Deze draadloze Manhattan 2D Barcode Scanner is een instapoplossing voor hoogwaardige scans, ideaal voor routine transacties en automatisering. De scanner leest betrouwbaar populaire 1D en 2D barcodes, inclusief UPC/EAN en QR codes.
Eenvoudig te implementeren en te gebruiken, met een ingebouwde decoder die gescande data naar een actieve applicatie verzendt. De USB-verbinding van de oplaadbasis integreert met de meeste pc's zonder ingewikkelde installatie. Met een leesbereik tot 250 mm en een draadloos bereik tot 80 m, biedt de Manhattan 2D Barcode Scanner een praktische oplossing voor diverse commerciële toepassingen. De IP42-classificatie beschermt tegen water en stof.
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | CCD |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, EAN-13, EAN-8, GS1 DataBar Expanded, GS1 DataBar Omnidirectional, GS1 Databar Limited, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, JAN, MSI, Matrix 2 of 5, Plessey, Telepen, U.P.C., UPC-A, UPC-E |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Aztec Code, Datamatrix, Han Xin, Micro QR Code, MicroPDF417, PDF417, QR Code |
| Werkafstand | 25 cm |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Resolutie optische sensor (WxH) | 1280 x 800 Pixels |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Aansluitbereik | 80 m |
| Standaard interfaces | USB |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | FCC CE |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | FCC CE |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2600 mAh |
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Oplaadtijd | 5 uur |
| Ingangsspanning | 5/110-240 V |
| Stroomverbruik | 445 mA |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 173 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoogte | 74 mm |
| Gewicht basisstation | 172 g |
| Gewicht | 160 g |
| Afmetingen basisstation | 131 x 102 x 90 mm |
| Verpakking | |
| Oplaadstation | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadstation | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |