Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan Contact CCD handheld barcodescanner, USB, scanbreedte 80 mm, kabel 1,52 m, max. 3.000 lux, zwart, 3 jaar garantie
Artikelnummer
401517
Login for pricing
Niet op voorraad
Contact CCD handheld barcodescanner, USB, scanbreedte 80 mm, kabel 1,52 m, max. 3.000 lux, zwart, 3 jaar garantie
- Helpt bij het versnellen van gegevensinvoer, vermindert fouten en verbetert de efficiëntie – ideaal voor retailtransacties en geautomatiseerde processen
- Keyboard Wedge Decoder toont gegevens alsof deze rechtstreeks vanaf het toetsenbord zijn ingevoerd
- Brede scanveld biedt snelle, nauwkeurige scans tot 120 scans per seconde
- Detecteert vele populaire symbologieën, waaronder UPC, EAN en GS1 DataBar
- Wisselbare interface integreert met de meeste pc's
- Eenvoudig te installeren en te gebruiken zonder software of speciale training
- Driejarige garantie
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | 401517 |
|---|---|
| EAN | 0766623401517 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | N |
Verbeter snelheid, nauwkeurigheid en productiviteit
Manhattan CCD Contact Barcode Scanners bieden hoogwaardige scanning voor een breed scala aan dataverzamelingsfuncties om routinematige transacties te verbeteren, papiergebaseerde processen te automatiseren en de productiviteit te verhogen. De CCD (charge-coupled device) scanmotor heeft geen bewegende delen voor jarenlange betrouwbare service bij het lezen van populaire barcodes, waaronder UPC, EAN en GS1 DataBar. Eenvoudig te implementeren en eenvoudig te gebruiken, een ingebouwde toetsenbordwedge-decoder verzendt gescande gegevens naar een actieve applicatie waar het lijkt alsof het handmatig is getypt of rechtstreeks in de computer is ingevoerd. De veelzijdige schakelbare USB- of PS/2-kabelinterface integreert met de meeste pc's zonder externe voeding. Met een scansnelheid van 120 scans per seconde en een nauwkeurige leesafstand tot 20 mm (0,78 in.), biedt dit model een praktische dagelijkse scanoplossing voor point-of-sale, verzending, opslag, kantoor- en industriële toepassingen om handmatige gegevensinvoer te minimaliseren, transacties te versnellen en fouten te verminderen.
Manhattan CCD Contact Barcode Scanners bieden hoogwaardige scanning voor een breed scala aan dataverzamelingsfuncties om routinematige transacties te verbeteren, papiergebaseerde processen te automatiseren en de productiviteit te verhogen. De CCD (charge-coupled device) scanmotor heeft geen bewegende delen voor jarenlange betrouwbare service bij het lezen van populaire barcodes, waaronder UPC, EAN en GS1 DataBar. Eenvoudig te implementeren en eenvoudig te gebruiken, een ingebouwde toetsenbordwedge-decoder verzendt gescande gegevens naar een actieve applicatie waar het lijkt alsof het handmatig is getypt of rechtstreeks in de computer is ingevoerd. De veelzijdige schakelbare USB- of PS/2-kabelinterface integreert met de meeste pc's zonder externe voeding. Met een scansnelheid van 120 scans per seconde en een nauwkeurige leesafstand tot 20 mm (0,78 in.), biedt dit model een praktische dagelijkse scanoplossing voor point-of-sale, verzending, opslag, kantoor- en industriële toepassingen om handmatige gegevensinvoer te minimaliseren, transacties te versnellen en fouten te verminderen.
| Scannen | |
|---|---|
| Scannerresolutie | 0,1 mm |
| Type beeldsensor | CCD |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, JAN, MSI, Plessey, Telepen |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Niet ondersteund |
| Lees-snelheid (max) | 120 lezingen/s |
| Maximale scan breedte | 8 cm |
| Soort scanner | 1D |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 3000 Lux |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Snoerlengte | 1,524 m |
| Standaard interfaces | USB |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Rubber |
| Certificering | FCC, CE |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 3000 Lux |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Rubber |
| Certificering | FCC, CE |
| Energie | |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroomverbruik | 124 mA |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 173,5 mm |
| Hoogte | 56,2 mm |
| Gewicht | 390 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 85 procent |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 3000 Lux |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |