Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Manhattan CCD handheld barcodescanner met groot bereik, USB, scanafstand 500 mm, kabel 1,5 m, max. omgevingslicht 30.000 lux (zonlicht), zwart, 3 jaar garantie
Artikelnummer
460835
Login for pricing
Niet op voorraad
CCD handheld barcodescanner met groot bereik, USB, scanafstand 500 mm, kabel 1,5 m, max. omgevingslicht 30.000 lux (zonlicht), zwart, 3 jaar garantie
- Helpt bij het versnellen van gegevensinvoer, vermindert fouten en verbetert de efficiëntie – ideaal voor retailtransacties en geautomatiseerde processen
- Keyboard Wedge Decoder toont gegevens alsof deze rechtstreeks vanaf het toetsenbord zijn ingevoerd
- Brede scanhoek biedt snelle, nauwkeurige scans tot 500 scans per seconde tot 50 cm (20 in.) afstand
- Herkent veel populaire symbologieën, waaronder UPC, EAN en GS1 DataBar
- Schakelbare interface integreert met de meeste pc's
- Eenvoudig te installeren en te gebruiken zonder software of speciale training
- Drie jaar garantie
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | 460835 |
|---|---|
| EAN | 0766623460835 |
| Merk | Manhattan |
| Availability | N |
Verbeter snelheid, nauwkeurigheid en productiviteit
Manhattan CCD Long-Range Contact Barcode Scanners bieden hoogwaardige scanning voor een breed scala aan gegevensverzamelingsfuncties om routinematige transacties te verbeteren, papiergebaseerde processen te automatiseren en de productiviteit te verhogen. De CCD (charge-coupled device) scanmotor heeft geen bewegende delen voor jaren van betrouwbare service bij het lezen van populaire barcodes, waaronder UPC, EAN en GS1 DataBar. Eenvoudig te implementeren en gebruiksvriendelijk, een ingebouwde toetsenbordwedge-decoder verzendt gescande gegevens naar een actieve applicatie waar het lijkt alsof het handmatig is getypt of direct in de computer is ingevoerd. De veelzijdige schakelbare USB- of PS/2-kabelinterface integreert met de meeste pc's zonder externe voeding. Met een scansnelheid van 500 scans per seconde en een nauwkeurige leesafstand van maximaal 50 cm (20 in.), biedt dit model een effectieve en efficiënte, veelzijdige dagelijkse scanoplossing voor verkoop, verzending, opslag, kantoor en industriële toepassingen om handmatige gegevensinvoer te minimaliseren, transacties te versnellen en fouten te verminderen.
Manhattan CCD Long-Range Contact Barcode Scanners bieden hoogwaardige scanning voor een breed scala aan gegevensverzamelingsfuncties om routinematige transacties te verbeteren, papiergebaseerde processen te automatiseren en de productiviteit te verhogen. De CCD (charge-coupled device) scanmotor heeft geen bewegende delen voor jaren van betrouwbare service bij het lezen van populaire barcodes, waaronder UPC, EAN en GS1 DataBar. Eenvoudig te implementeren en gebruiksvriendelijk, een ingebouwde toetsenbordwedge-decoder verzendt gescande gegevens naar een actieve applicatie waar het lijkt alsof het handmatig is getypt of direct in de computer is ingevoerd. De veelzijdige schakelbare USB- of PS/2-kabelinterface integreert met de meeste pc's zonder externe voeding. Met een scansnelheid van 500 scans per seconde en een nauwkeurige leesafstand van maximaal 50 cm (20 in.), biedt dit model een effectieve en efficiënte, veelzijdige dagelijkse scanoplossing voor verkoop, verzending, opslag, kantoor en industriële toepassingen om handmatige gegevensinvoer te minimaliseren, transacties te versnellen en fouten te verminderen.
| Scannen | |
|---|---|
| Scannerresolutie | 0,1 mm |
| Type beeldsensor | CCD |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | Codabar, Code 11, Code 128, Code 32, Code 39, Code 93, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, JAN, MSI, Plessey, Telepen |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Niet ondersteund |
| Lees-snelheid (max) | 500 lezingen/s |
| Soort scanner | 1D |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 30000 Lux |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Standaard interfaces | USB |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Rubber |
| Certificering | FCC CE |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 30000 Lux |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Rubber |
| Certificering | FCC CE |
| Energie | |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroomverbruik | 150 mA |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 193 mm |
| Hoogte | 72 mm |
| Gewicht | 440 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 30000 Lux |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |