Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Longshine LCS-PS101-B print server Ethernet LAN Zwart
Artikelnummer
LCS-PS101-B
Login for pricing
Niet op voorraad
Longshine LCS-PS101-B, Zwart, 200 MHz, 8 MB, 1 MB, Ethernet LAN, IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Categorie: Print servers
| Artikelnummer | LCS-PS101-B |
|---|---|
| EAN | 4016621125998 |
| Merk | Longshine |
| Availability | N |
Longshine LCS-PS101-B. Kleur van het product: Zwart. Frequentie van processor: 200 MHz. Intern geheugen: 8 MB, Flash memory: 1 MB. Netwerkconnectietype: Ethernet LAN, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Ondersteunde netwerkprotocollen: TCP/IP, IPX, NetBEUI, AppleTalk, LPR, SMB
| Kenmerken | |
|---|---|
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 200 MHz |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8 MB |
| Flash memory | 1 MB |
| Netwerk | |
| Netwerkconnectietype | Ethernet LAN |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Protocollen | |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, IPX, NetBEUI, AppleTalk, LPR, SMB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Technische details | |
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5 V |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 28,4 mm |
| Diepte | 64,8 mm |
| Breedte | 73,2 mm |
| Gewicht | 56 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Minimale systeemeisen | Windows 9x/Me/NT/2000/XP/Vista/7 Mac UNIX Linux NetWare |
| Overige specificaties | |
| Stroomvoorziening | 5V, 2A |
| Afmetingen (B x D x H) | 73,16 x 64,75 x 28,39 mm |
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 10/100 Mbit/s |