Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech MX Ink stylus-pen 29 g Zwart
Artikelnummer
914-000089
Login for pricing
Niet op voorraad
Logitech MX Ink, Hoofdbevestigd scherm, Meta, Zwart, Quest, Ingebouwd, 7 uur
Categorie: Stylus-pennen
| Artikelnummer | 914-000089 |
|---|---|
| EAN | 5099206127920 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | N |
Logitech MX Ink. Apparaatcompatibiliteit: Hoofdbevestigd scherm, Merkcompatibiliteit: Meta, Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 29 g, Breedte: 18,2 mm, Diepte: 18,2 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Hoogte | 164 mm |
| Diepte | 18,2 mm |
| Breedte | 18,2 mm |
| Merkcompatibiliteit | Meta |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type batterij | Ingebouwd |
| Levensduur batterij | 7 uur |
| Compatibiliteit | Quest |
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Meta |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type batterij | Ingebouwd |
| Levensduur batterij | 7 uur |
| Compatibiliteit | Quest |
| Apparaatcompatibiliteit | Hoofdbevestigd scherm |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 164 mm |
| Diepte | 18,2 mm |
| Breedte | 18,2 mm |
| Gewicht | 29 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Navulling tip | Ja |