Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech Medium Microsoft Teams Rooms video conferencing systeem Ethernet LAN Videovergaderingssysteem voor groepen
Artikelnummer
TAPRALMSTLNV1
Login for pricing
Niet op voorraad
Logitech Medium Microsoft Teams Rooms, Videovergaderingssysteem voor groepen, 4K Ultra HD, 60 fps, 15x, Grafiet
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | TAPRALMSTLNV1 |
|---|---|
| Merk | LOGITECH |
| Availability | N |
Logitech Medium Microsoft Teams Rooms. Type product: Videovergaderingssysteem voor groepen. HD type: 4K Ultra HD, Ondersteunde video-modi: 720p, 1080p, 1440p, Maximale beeldsnelheid: 60 fps. Digitale zoom: 15x. Ethernet LAN, Wifi. Beeldschermdiagonaal: 25,6 cm (10.1"), Resolutie: 1280 x 800 Pixels. Kleur van het product: Grafiet
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Draai-snelheid | 70 °/sec |
| Pan bereik | -90 - 90° |
| Bereik kantelhoek | -90 - 50° |
| Technische details | |
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Draai-snelheid | 70 °/sec |
| Pan bereik | -90 - 90° |
| Bereik kantelhoek | -90 - 50° |
| Video | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Digitale zoom | 15x |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p, 1440p |
| Maximale beeldsnelheid | 60 fps |
| Audio | |
| Microfoon pick-up bereik | 4,5 m |
| Echo annulatie | Ja |
| Geheugen | |
| Opslagmedia-type | HDD |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Camera | |
| Digitale zoom | 15x |
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 25,6 cm (10.1") |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Microfoon | |
| Gevoeligheid microfoon | -27 dB |
| Frequentie microfoon | 90 - 16000 Hz |
| Microfoon mute | Ja |
| Kleur microfoon | Zwart |
| Kenmerken | |
| Telepresence | Nee |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Computersysteem | |
| Computersysteemtype | Mini PC |
| Computerbehuizing | |
| Computersysteemtype | Mini PC |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| Gewicht en omvang | |
| Productafmetingen | 449 x 80 x 103 mm |
| Afmetingen microfoon (BxHxD) | 102 x 102 x 21 mm |
| Afmetingen interfacemodule (B x D x H) | 244 x 179 x 58 mm |
| Gewicht interfacemodule | 1,25 kg |
| Breedte | 226 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 37,5 mm |
| Gewicht | 1,12 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Montage gereedschap | Ja |
| Inclusief luidspreker | Ja |
| Externe interfacemodule inbegrepen | Ja |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Inclusief microfoon | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |