Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech LoRaWAN Gateway for Spot gateway/controller 10, 100 Mbit/s
Artikelnummer
950-000124
Login for pricing
Niet op voorraad
Logitech LoRaWAN Gateway for Spot, Wit, Bureaublad/wandmontage, IP30, Extern, 3 dBi, ARM
Categorie: Gateways/controllers
| Artikelnummer | 950-000124 |
|---|---|
| EAN | 5099206135857 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | N |
Logitech LoRaWAN Gateway for Spot. Kleur van het product: Wit, Montagewijze: Bureaublad/wandmontage, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Soort antenne: Extern, Antenne versterkingsniveau (max): 3 dBi. Processorfabrikant: ARM, Processorfamilie: ARM Cortex, Intern geheugen: 256 MB. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Frequentieband: 2.4 GHz. Ingangsspanning: 230 V, Spanning: 12 V
| Design | |
|---|---|
| Montagewijze | Bureaublad/wandmontage |
| Kleur van het product | Wit |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP30 |
| Kenmerken | |
| Soort antenne | Extern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 3 dBi |
| Prestatie | |
| Type processor | Ja |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Flash memory | 8000 MB |
| Processorfamilie | ARM Cortex |
| Processorfabrikant | ARM |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Wifi | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Spanning | 12 V |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 162 g |
| Hoogte | 160 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 55 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Technische details | |
| Type processor | Ja |
| Soort antenne | Extern |
| Wifi | Ja |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 3 dBi |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Flash memory | 8000 MB |
| Antenne | |
| Soort antenne | Extern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 3 dBi |