Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G PRO X TKL
Artikelnummer
920-012131
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | 920-012131 |
|---|---|
| EAN | 5099206113367 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | N |
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Toets-responstijd (min) | 1 ms |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | AZERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Toetsenbord formaat | Tenkeyless/toetsenbord zonder numeriek toetsenblok (80 - 87%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | Frans |
| Sneltoetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Keyboard key switch technology | Logitech Tactile |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Hoog profiel |
| Keycaps-materiaal | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight type | RGB LED |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Ja |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ergonomie | |
| Afneembare kabel | Ja |
| Snoerlengte | 1,83 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Kenmerken | |
| Afneembare kabel | Ja |
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Aansluitbereik | 10 m |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1500 mAh |
| Oplaadbron | USB Type-C |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 50 uur |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Minimale systeemeisen | Pc met Windows 10 of later en een USB 2.0-poort Internettoegang voor Logitech G HUB-software 1 |
| Technische details | |
| Verpakkingsinhoud | PRO X TKL-gamingtoetsenbord USB LIGHTSPEED-adapter Bereikvergroter voor adapter USB-A naar USB-C-oplaad- en gegevenskabel Opbergdoosje Handleiding |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Opbergetui | Ja |
| Verpakkingsinhoud | PRO X TKL-gamingtoetsenbord USB LIGHTSPEED-adapter Bereikvergroter voor adapter USB-A naar USB-C-oplaad- en gegevenskabel Opbergdoosje Handleiding |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A - USB Type-C |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Inbegrepen adapters | USB |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 1,01 kg |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 352 x 150 x 34 mm |
| Verpakking | |
| Opbergetui | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A - USB Type-C |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 205 mm |
| Diepte verpakking | 403 mm |
| Hoogte verpakking | 77 mm |
| Gewicht verpakking | 2,03 kg |
| Inbegrepen adapters | USB |
| Overige specificaties | |
| Technologie | LIGHTSPEED |
| Minimale systeemeisen | Pc met Windows 10 of later en een USB 2.0-poort Internettoegang voor Logitech G HUB-software 1 |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 284 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 429 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 270 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,73 kg |