Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G PRO X TKL RAPID
Artikelnummer
920-013242
Login for pricing
Niet op voorraad
PRO X TKL RAPID gaming-toetsenbord zonder numpad met magnetische analoge switches
- Analoog Schakelaars Supersnelle, Precieze En Responsieve Pro-grade Actie
- Snel Trigger Acties Voortdurend Herhalen En Snel Stoppen
- Verstelbaar Bediening Elke Toets Fijn Afstellen Met Stappen Tot 0,1 mm
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | 920-013242 |
|---|---|
| EAN | 5099206126473 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | N |
PRO X TKL RAPID WHITE - US INTL - EMEA28I-935
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Magnetic-mechanical key switch |
| Toets-responstijd (min) | 1 ms |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Toetsenbord formaat | Tenkeyless/toetsenbord zonder numeriek toetsenblok (80 - 87%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | US International |
| Sneltoetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Bedieningskracht | 35 g |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Hoog profiel |
| Fysieke indeling | Tenkeyless (TKL) |
| Design | |
| Aanpasbare achtergrondverlichting | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Backlight type | LED |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Ja |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ergonomie | |
| Afneembare kabel | Ja |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Afneembare kabel | Ja |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Oplaadbron | USB Type-C |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Minimale systeemeisen | Pc met Windows 10 of later en een USB 2.0-poort (Optioneel) internettoegang voor Logitech GHUB-software(1) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
| Technische details | |
| Verpakkingsinhoud | PRO X TKL RAPID tenkeyless gaming keyboard USB-A naar USB-C-oplaad-/gegevenskabel Handleiding |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 1,01 kg |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 357 x 150 x 38 mm |
| Verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A - USB Type-C |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 163 mm |
| Diepte verpakking | 387 mm |
| Hoogte verpakking | 62 mm |
| Gewicht verpakking | 1,3 kg |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | PRO X TKL RAPID tenkeyless gaming keyboard USB-A naar USB-C-oplaad-/gegevenskabel Handleiding |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A - USB Type-C |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Minimale systeemeisen | Pc met Windows 10 of later en een USB 2.0-poort (Optioneel) internettoegang voor Logitech GHUB-software(1) |
| Aanwijsapparaat | Nee |