Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G POWERPLAY 2
Artikelnummer
947-000003
Categorie: Muizen
| Artikelnummer | 947-000003 |
|---|---|
| EAN | 5099206128828 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | N |
POWERPLAY 2 WRLS CHARGING SYST USB - NO LANG - EMEA28i-935
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | USB Type-A |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 340 mm |
| Diepte | 344 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 25,4 mm |
| Diepte verpakking | 349,6 mm |
| Hoogte verpakking | 401,2 mm |
| Gewicht verpakking | 798 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Minimale systeemeisen | 1 USB-poort met voeding 2.0 |