Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G G502 LIGHTSPEED
Artikelnummer
910-005568
- Heruitgevonden Icoon - Op basis van Logitechs G502-ontwerp is de G502 X LIGHTSPEED heruitgevonden en herontworpen met de nieuwste innovaties op het gebied van gamingtechnologie
- LIGHTFORCE - Volledig nieuwe hybride, optisch-mechanische schakeltechnologie voor prestatiegericht gamen. Met ongelooflijke snelheid, betrouwbaarheid en precieze bediening met scherpe respons
- LIGHTSPEED Wireless - Deze draadloze muis beschikt over pro-grade connectiviteit een 68 procent snellere reactiesnelheid en verbeterde betrouwbaarheid dan de vorige generatie
- HERO 25K Gaming Sensor - Ongelooflijk nauwkeurig tot op het submicron, voor hoge nauwkeurigheid zonder afvlakking/filtering/versnelling. Altijd hoge gamingprestaties, op de computer
- Vernieuwde DPI-Shift knop- Deze draadloze optische gaming muis is voorzien van een omkeerbare en verwijderbare DPI-shift knop voor nauwkeurige afstelling, afhankelijk van jouw grip en voorkeur
- Vernieuwd Scrollwiel met Twee Standen - Schakel tussen hypersnelle vrije draaiing en precieze ratelmodus / Kantel naar links en rechts voor twee extra aanpasbare bedieningselementen
- Geschikt voor POWERPLAY - G502 X PLUS draadloze PC gaming muis blijft opgeladen, zowel in rust als tijdens het spelen, met ons uniek, draadloos oplaadsysteem (apart verkrijgbaar)
- Maak Uw Keuze - Verkrijgbaar in zwart en wit
Categorie: Muizen
| Artikelnummer | 910-005568 |
|---|---|
| EAN | 5099206082106 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | N |
Logitech G502 Hero lightspeed wireless gaming mouse
Game nu sneller en nauwkeuriger met G502 LIGHTSPEED, dat een supersnelle draadloze verbinding met een rapportagesnelheid van 1 ms biedt. De geavanceerde HERO-sensor levert toonaangevende prestaties met 25K dpi en energiezuinigheid - profiteer van ongestoord gamen tot 60 uur lang. Elf programmeerbare knoppen helpen je je gameplay te optimaliseren met aangepaste sneltoetsen en macro's. Primaire knoppen zijn voorzien van metalen springvering voor snelle, scherpe werking. Met de zes aanpasbare gewichtjes kun je de muis op jouw stijl afstemmen. LIGHTSYNC RGB geeft je zo'n 16,8 miljoen kleuren om een spannende, meeslepende game-omgeving te creëren. Dankzij het supersnelle scrolwiel vlieg je door lange menu's en documenten. Koppel met POWERPLAY voor eindeloos opladen.
HERO Sensor
De G502 Gaming-Muis heeft een HERO sensor van de nieuwste generatie, met precieze tracking tot 25,600 DPI zonder vertraging, filtering of versnelling
11 Programmeerbare Knoppen
11 programmeerbare knoppen en dual-mode hyper-snel scrollwiel geven je volledig aanpasbare en instelbare controle over je gameplay
Aanpasbare Gewichten
Gebruik tot wel 5 aanpasbare gewichtjes van 3.6 g voor een gepersonaliseerd muisgewicht en balansaanpassing
LIGHTSYNC-Technologie
Logitech G LIGHTSYNC-technologie zorgt voor volledig instelbare RGB-verlichting die synchroniseert met je gameplay; geavanceerde features worden mogelijk gemaakt door Logitech Gaming Software
Mechanische Knopspanning
Een metalen springveer-spanningssysteem en metalen spil-scharnieren zorgen voor scherpe, zuivere kliks met snelle klik-feedback
Next-gen sensor
Met het vermogen bewegingen op submicron niveau te detecteren, kan de sensor bewegingen van minder dan éénmiljoenste van een meter met uiterste precisie volgen
Oplaadbare batterij met POWERPLAY-compatibiliteit
Speel tot 60 uur lang met een volledige oplading en tot 2,5 uur na slechts 5 minuten opladen via een standaard USB-poort
Kunststofneutrale certificering
G502 LIGHTSPEED is PVC-vrij en een van de weinige randapparaten met een certificering voor kunststofneutraliteit. Dit betekent dat Logitech bij elke aankoop programma's van Plastic Bank steunt, die bijdragen aan het verwijderen van de plasticsoep
Game nu sneller en nauwkeuriger met G502 LIGHTSPEED, dat een supersnelle draadloze verbinding met een rapportagesnelheid van 1 ms biedt. De geavanceerde HERO-sensor levert toonaangevende prestaties met 25K dpi en energiezuinigheid - profiteer van ongestoord gamen tot 60 uur lang. Elf programmeerbare knoppen helpen je je gameplay te optimaliseren met aangepaste sneltoetsen en macro's. Primaire knoppen zijn voorzien van metalen springvering voor snelle, scherpe werking. Met de zes aanpasbare gewichtjes kun je de muis op jouw stijl afstemmen. LIGHTSYNC RGB geeft je zo'n 16,8 miljoen kleuren om een spannende, meeslepende game-omgeving te creëren. Dankzij het supersnelle scrolwiel vlieg je door lange menu's en documenten. Koppel met POWERPLAY voor eindeloos opladen.
HERO Sensor
De G502 Gaming-Muis heeft een HERO sensor van de nieuwste generatie, met precieze tracking tot 25,600 DPI zonder vertraging, filtering of versnelling
11 Programmeerbare Knoppen
11 programmeerbare knoppen en dual-mode hyper-snel scrollwiel geven je volledig aanpasbare en instelbare controle over je gameplay
Aanpasbare Gewichten
Gebruik tot wel 5 aanpasbare gewichtjes van 3.6 g voor een gepersonaliseerd muisgewicht en balansaanpassing
LIGHTSYNC-Technologie
Logitech G LIGHTSYNC-technologie zorgt voor volledig instelbare RGB-verlichting die synchroniseert met je gameplay; geavanceerde features worden mogelijk gemaakt door Logitech Gaming Software
Mechanische Knopspanning
Een metalen springveer-spanningssysteem en metalen spil-scharnieren zorgen voor scherpe, zuivere kliks met snelle klik-feedback
Next-gen sensor
Met het vermogen bewegingen op submicron niveau te detecteren, kan de sensor bewegingen van minder dan éénmiljoenste van een meter met uiterste precisie volgen
Oplaadbare batterij met POWERPLAY-compatibiliteit
Speel tot 60 uur lang met een volledige oplading en tot 2,5 uur na slechts 5 minuten opladen via een standaard USB-poort
Kunststofneutrale certificering
G502 LIGHTSPEED is PVC-vrij en een van de weinige randapparaten met een certificering voor kunststofneutraliteit. Dit betekent dat Logitech bij elke aankoop programma's van Plastic Bank steunt, die bijdragen aan het verwijderen van de plasticsoep
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 11 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal programmeerbare knoppen | 11 |
| Versnelling (max) | 40 G |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 25600 DPI |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Functietoetsen | DPI-schakelaar, Voorruit, Achterkant (actie) |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Trackingsnelheid muis | 400 ips |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 11 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal programmeerbare knoppen | 11 |
| Versnelling (max) | 40 G |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 25600 DPI |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Functietoetsen | DPI-schakelaar, Voorruit, Achterkant (actie) |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Design | |
| Voet materiaal | Polytetrafluoroethyleen (PTFE) |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Rubberen handgrepen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Belichting | Ja |
| Ergonomie | |
| Tegengewicht | 16 g |
| Muisvoetjes duurzaamheid | 250 km |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Rubberen handgrepen | Ja |
| Aanpasbaar gewicht | Ja |
| Kabelfuncties | Gevlochten |
| Energie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 240 mAh |
| Stroombron | Batterijen |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Levensduur accu/batterij | 60 uur |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 132 mm |
| Gewicht | 114 g |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Breedte verpakking | 68 mm |
| Diepte verpakking | 115 mm |
| Hoogte verpakking | 172 mm |
| Gewicht verpakking | 436,1 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Technische details | |
| Sensor | HERO 25K |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 0,9 Wh |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 147 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 244 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 188 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,93 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Overige specificaties | |
| Technologie | LIGHTSPEED |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Responstijd | 1 ms |
| Minimale systeemeisen | – USB-poort – Windows 7 of later, macOS 10.11 of later – Internettoegang voor Logitech G HUB-softwaredownload |
| Gewicht | 114 g |
| Sensor | HERO 25K |