Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G 920-008086 toetsenbord Gamen USB QWERTY Spaans Zwart
Artikelnummer
920-008086
Login for pricing
Niet op voorraad
Logitech G 920-008086, Volledige grootte (100%), Bedraad, USB, QWERTY, RGB LED, Zwart
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | 920-008086 |
|---|---|
| EAN | 5099206065901 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | N |
Logitech G 920-008086. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbordindeling: QWERTY. Backlight type: RGB LED, Polssteun. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Zwart
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Afstand tussen toetsen | 4 mm |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| USB-hub | Nee |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Morsbestendig tot | 60 ml |
| Bedoeld voor | Pc/server |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | Spaans |
| Windows-toetsen | Ja |
| Polssteun | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Bedieningskracht | 50 g |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Design | |
| Aanpasbare achtergrondverlichting | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight type | RGB LED |
| Anti-ghosting | Ja |
| Intern | Nee |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Ja |
| Backlight-kleur | Diverse |
| Polssteun | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ergonomie | |
| Anti-ghosting | Ja |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Anti-ghosting | Ja |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Minimale systeemeisen | USB-poort Internetverbinding voor optionele softwaredownload |
| Technische details | |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 1,1 kg |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 452 x 218 x 33 mm |
| Verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 470 mm |
| Hoogte verpakking | 37 mm |
| Gewicht verpakking | 1,3 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Overige specificaties | |
| Intern | Nee |
| Minimale systeemeisen | USB-poort Internetverbinding voor optionele softwaredownload |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Producten per pallet | 308 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 158 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 479 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 271 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,5 kg |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060659012 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 5376 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 11136 stuk(s) |
| Producten per pallet | 308 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |