Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G 910-005824 muis Gamen USB Type-A 8000 DPI
Artikelnummer
910-005824
Categorie: Muizen
| Artikelnummer | 910-005824 |
|---|---|
| EAN | 5099206089242 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | N |
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | USB Type-A |
| Aantal knoppen | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Functietoetsen | Voorruit |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Certificering | KC |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Aantal knoppen | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Functietoetsen | Voorruit |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Certificering | KC |
| Design | |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Kleur van het product | Wit |
| Belichting | Ja |
| Certificering | KC |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Energie | |
| Stroombron | Kabel |
| Stroomverbruik | 500 mA |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 62,1 mm |
| Diepte | 116,6 mm |
| Hoogte | 38,2 mm |
| Gewicht | 85 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 46 mm |
| Diepte verpakking | 102 mm |
| Hoogte verpakking | 155 mm |
| Gewicht verpakking | 156,9 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 165 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 195 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 118 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 776 g |
| Overige specificaties | |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Responstijd | 1 ms |
| Minimale systeemeisen | – Windows 7 of later, macOS 10.10 of later of Chrome OS – USB-poort |
| Gewicht | 85 g |