Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech 989-000982 tussenstuk voor kabels USB C USB A Grafiet
Artikelnummer
989-000982
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | 989-000982 |
|---|---|
| EAN | 0097855163028 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | N |
Logitech 989-000982. Aansluiting 1: USB C, Aansluiting 2: USB A. Kleur van het product: Grafiet
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Compatibele producten | Zone Wired UC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 15,4 mm |
| Diepte | 7,9 mm |
| Hoogte | 21,5 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 102 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 9 mm |
| Gewicht verpakking | 10,1 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Technische details | |
| Compatibele producten | Zone Wired UC |
| Overige specificaties | |
| Minimale systeemeisen | Windows-, Mac- of Chrome-computer met beschikbare USB-C- of USB-A-poort. |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 921 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 239 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 415 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 127 mm |