Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo ThinkSmart One Pro for Microsoft Team Rooms video conferencing systeem Ethernet LAN
Artikelnummer
12BW0008MB
Login for pricing
Niet op voorraad
Intel Core i5-1145G7E (8MB Cache, 1.5GHz), 16GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, LAN, WLAN, Bluetooth, Webcam, Windows 11 IoT Enterprise for Collaboration GAC 64 + IP Controller
- Windows 11 IoT Enterprise for Collaboration GAC 64
- Intel Core i5-1145G7E (8MB Cache, 1.5GHz)
- 16GB (3200MHz) DDR4-SDRAM & 256GB SSD
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | 12BW0008MB |
|---|---|
| EAN | 0199271565773 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | N |
ThinkSmart One Pro + IP Controller i5-1145G7E 16GB/256GB W11IOT
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Aantal cameras | 1 |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Aantal cameras | 1 |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 30 W |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16384 MB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Opslagmedia-type | SSD |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 2 |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Camera | |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Privacycamera | Ja |
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 25,6 cm (10.1") |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Typische contrastverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Microfoon | |
| Aantal microfoons | 8 |
| Kenmerken | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Computersysteem | |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 IoT Enterprise GAC |
| Processormodel | i5-1145G7E |
| Processorgeneratie | Intel® 11de generatie Core™ i5 |
| Computerbehuizing | |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 IoT Enterprise GAC |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 135 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 89 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 3,55 kg |