Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 226V Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Engels Zwart
Artikelnummer
21U200A4MH
Login for pricing
Niet op voorraad
Intel Core Ultra 5 226V (8MB Cache), 16GB LPDDR5x-SDRAM, 512GB SSD, 14" WUXGA 1920 x 1200 IPS, Intel Arc Graphics 130V, LAN, WLAN, Webcam, Windows 11 Pro
- Windows 11 Pro
- Intel Core Ultra 5 226V (8MB Cache)
- 14" WUXGA 1920 x 1200 IPS
- 16GB (8533MHz) LPDDR5x-SDRAM & 512GB SSD
Categorie: Laptops
| Artikelnummer | 21U200A4MH |
|---|---|
| EAN | 0199276186270 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | N |
| Product Family | ThinkPad |
Next-Gen AI-laptop voor zakelijke productiviteit
Ervaar geavanceerde AI-efficiëntie en -productiviteit met de Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 laptop. Deze Copilot+-pc, uitgerust met Intel® Core™ Ultra processors (Series 2) en Intel® Arc™ grafische kaart, is ontworpen om bedrijven te helpen nieuwe niveaus van efficiëntie en innovatie te realiseren met behulp van geavanceerde AI-functionaliteit.
Transformeer je workflow en bereik meer met een Copilot+-pc
Verhoog je productiviteit met on-device AI. Je Copilot+-pc ondersteunt je op slimme wijze bij taken, zoals het snel herstellen van werk, het genereren van tekst en afbeeldingen en het samenvatten van grote hoeveelheden informatie. Automatiseer routines, versnel contentcreatie en behaal snel inzichten, zodat je bedrijf een concurrentievoordeel heeft en tijd vrijmaakt voor strategische groei.
Ontworpen voor zakelijke connectiviteit
Boost je productiviteit met de twee Thunderbolt™ 4-poorten voor razendsnelle gegevens-/beeldschermverwerking, plus meerdere andere poorten, wat zorgt voor een veelzijdige bekabelde hub die voldoet aan alle zakelijke behoeften. Geavanceerde wifi en Bluetooth zorgen voor snelle, stabiele draadloze verbindingen voor moderne werkplekken.
On-Device AI en totale beveiliging
Deze next-gen AI-pc biedt on-device AI voor lokale taakverwerking, waardoor gegevens worden beschermd zonder toegang tot de cloud. Geavanceerde bescherming is ingebouwd met een dTPM, een hybride IR-camera met privacy-shutter, een optionele vingerafdruklezer en een zelfherstellende BIOS.
BETROUWBAARHEID EN SAMENWERKING
Duurzaamheid
Ons doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar toonaangevende keurmerken en certificeringen die onze toewijding aan duurzaam productontwerp bevestigen. Samen kunnen we een slimmere toekomst voor iedereen ontwikkelen.
Ervaar geavanceerde AI-efficiëntie en -productiviteit met de Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 laptop. Deze Copilot+-pc, uitgerust met Intel® Core™ Ultra processors (Series 2) en Intel® Arc™ grafische kaart, is ontworpen om bedrijven te helpen nieuwe niveaus van efficiëntie en innovatie te realiseren met behulp van geavanceerde AI-functionaliteit.
Transformeer je workflow en bereik meer met een Copilot+-pc
Verhoog je productiviteit met on-device AI. Je Copilot+-pc ondersteunt je op slimme wijze bij taken, zoals het snel herstellen van werk, het genereren van tekst en afbeeldingen en het samenvatten van grote hoeveelheden informatie. Automatiseer routines, versnel contentcreatie en behaal snel inzichten, zodat je bedrijf een concurrentievoordeel heeft en tijd vrijmaakt voor strategische groei.
Ontworpen voor zakelijke connectiviteit
Boost je productiviteit met de twee Thunderbolt™ 4-poorten voor razendsnelle gegevens-/beeldschermverwerking, plus meerdere andere poorten, wat zorgt voor een veelzijdige bekabelde hub die voldoet aan alle zakelijke behoeften. Geavanceerde wifi en Bluetooth zorgen voor snelle, stabiele draadloze verbindingen voor moderne werkplekken.
On-Device AI en totale beveiliging
Deze next-gen AI-pc biedt on-device AI voor lokale taakverwerking, waardoor gegevens worden beschermd zonder toegang tot de cloud. Geavanceerde bescherming is ingebouwd met een dTPM, een hybride IR-camera met privacy-shutter, een optionele vingerafdruklezer en een zelfherstellende BIOS.
BETROUWBAARHEID EN SAMENWERKING
Duurzaamheid
Ons doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar toonaangevende keurmerken en certificeringen die onze toewijding aan duurzaam productontwerp bevestigen. Samen kunnen we een slimmere toekomst voor iedereen ontwikkelen.
| Design | |
|---|---|
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Soort paneel | IPS |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Processor | |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 226V |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor socket | BGA 2833 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor basisvermogen | 17 W |
| Maximaal turbovermogen | 37 W |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 2100 MHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3,5 GHz |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 97 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 53 TOPs |
| Copilot+ PC | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 8533 MHz |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 130V |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audio | |
| Audiochip | Senary SN6147 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Prestatie | |
|---|---|
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Copilot+ PC | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 64 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | SSD, Inschakelen, Supervisor, BIOS |
| Windows Hello | Ja |
| Smart card-lezer | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified, generation 10 MIL-STD-810H military test passed TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,32 kg |
| Breedte | 313 mm |
| Diepte | 220,3 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,01 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,52 cm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Overige specificaties | |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |