Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G6 IPL Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 355 Hybride (2-in-1) 35,6 cm (14") Touchscreen WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Engels Grijs
Artikelnummer
22AR000GMH
Login for pricing
Niet op voorraad
Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G6 IPL Copilot+ PC, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 Pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Categorie: Laptops
| Artikelnummer | 22AR000GMH |
|---|---|
| EAN | 0199274743055 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | N |
| Product Family | ThinkBook |
Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G6 IPL Copilot+ PC. Type product: Hybride (2-in-1), Vormfactor: Convertible (Map). Processorfamilie: Intel Core Ultra 7, Processormodel: 355. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Grijs
| Design | |
|---|---|
| Kleurnaam | Luna grey |
| Type product | Hybride (2-in-1) |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Convertible (Map) |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Display achterzijde materiaal | Aluminium |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Soort paneel | IPS |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Processor | |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (serie 3) |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processormodel | 355 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,7 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor socket | FCBGA2540 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor basisvermogen | 25 W |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,7 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,3 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,7 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Efficiënte kernen | 0 |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 1700 MHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3,5 GHz |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| NPU-prestaties tot | 49 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| Copilot+ PC | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Versnelling van straaltracering | Ja |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Soort antenne | 2x2 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Nederlands, Duits, Italiaans |
| Meegeleverde software | Office Trial |
| Copilot+ PC | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 60 Wh |
| Snel opladen | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 45 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 65 W |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | Supervisor, Inschakelen, BIOS |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificaten | |
| Certificering | ErP Lot 6/26 MIL-STD-810H TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO10 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,54 kg |
| Breedte | 311,6 mm |
| Diepte | 224,9 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,69 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,74 cm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO10 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |