Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo Tab P12 Folio Case 32 cm (12.6") Folioblad Grijs
Artikelnummer
ZG38C05252
Login for pricing
Op voorraad
Lenovo Tab P12 Folio Case, Folioblad, Lenovo, Tab P12, 32 cm (12.6"), 340 g
Lenovo Tab P12 Folio Case 32 cm (12.6") Folioblad Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | ZG38C05252 |
|---|---|
| EAN | 0197529648438 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | Y |
Lenovo Tab P12 Folio Case. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Tab P12, Maximale schermgrootte: 32 cm (12.6"). Gewicht: 340 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maximale schermgrootte | 32 cm (12.6") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Staande modus | Ja |
| Compatibiliteit | Tab P12 |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Schouderband | Nee |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 198 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Gewicht | 340 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo Tab P12 Folio Case 32 cm (12.6&...
Login for pricing
|
New
OtterBox Utility Latch Series voor Sam...
Login for pricing
|
Popular
Targus VersaVu 32,8 cm (12.9") Fo...
Login for pricing
|
Bestseller
Newland Holster 12,7 cm (5") Zwart
Login for pricing
|
Targus Click-In 26,7 cm (10.5") F...
Login for pricing
|
Hot Product
OtterBox UnlimitED hoes voor iPad 7th/...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ZG38C05252
|
77-58296
|
THZ749GL
|
HS105
|
THZ850GL
|
77-62038
|
| Merk |
Lenovo
|
OTTERBOX
|
TARGUS
|
Newland
|
TARGUS
|
OTTERBOX
|
| Materiaal |
Polyurethane
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Lenovo
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Newland
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Folio case
|
n.v.t.
|
Folio case
|
Holster case
|
Folio case
|
Cover case
|
| Hoofdkleur van product |
Grey
|
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





