Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo Folio Case for Tab 25,6 cm (10.1") Folioblad Blauw
Artikelnummer
ZG38C06654
Login for pricing
Niet op voorraad
Lenovo Folio Case for Tab, Folioblad, Lenovo, Lenovo Tab, 25,6 cm (10.1"), 210 g
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | ZG38C06654 |
|---|---|
| EAN | 0198155023347 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | N |
Lenovo Folio Case for Tab. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Lenovo Tab, Maximale schermgrootte: 25,6 cm (10.1"). Gewicht: 210 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | PU kunststof |
| Maximale schermgrootte | 25,6 cm (10.1") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Staande modus | Ja |
| Compatibiliteit | Lenovo Tab |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Blauw |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
|---|---|
| Staande modus | Ja |
| Schouderband | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoogte | 402 mm |
| Gewicht | 210 g |
| Technische details | |
| Hoofdkleur van product | Blauw |
| Garantieperiode | 2 jaar |