Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo Folio Case For Idea Tab Plus 30,7 cm (12.1") Folioblad Zwart
Artikelnummer
ZG38C07423
Login for pricing
Niet op voorraad
Lenovo Folio Case For Idea Tab Plus, Folioblad, Lenovo, Idea Tab Plus, 30,7 cm (12.1"), 239,5 g
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | ZG38C07423 |
|---|---|
| EAN | 0199271013373 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | N |
Lenovo Folio Case For Idea Tab Plus. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: Idea Tab Plus, Maximale schermgrootte: 30,7 cm (12.1"). Gewicht: 239,5 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Leer, PU kunststof |
| Maximale schermgrootte | 30,7 cm (12.1") |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Staande modus | Ja |
| Compatibiliteit | Idea Tab Plus |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Schouderband | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
|---|---|
| Staande modus | Ja |
| Schouderband | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 206 mm |
| Diepte | 14,8 mm |
| Hoogte | 280,4 mm |
| Gewicht | 239,5 g |
| Technische details | |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS |