Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo 4XH1Q31358 accessoire voor raid controller Upgradesleutel voor RAID-controller
Artikelnummer
4XH1Q31358
Login for pricing
Niet op voorraad
Lenovo 4XH1Q31358, Upgradesleutel voor RAID-controller, Zwart, 15 mm, 7 mm, 13 mm, 15 g
Categorie: Accessoires voor raid controller
| Artikelnummer | 4XH1Q31358 |
|---|---|
| EAN | 0195892105503 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | N |
Lenovo 4XH1Q31358. Type product: Upgradesleutel voor RAID-controller, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 15 mm, Diepte: 7 mm, Hoogte: 13 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Upgradesleutel voor RAID-controller |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Gewicht verpakking | 59 g |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Breedte verpakking | 135 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Gewicht | 15 g |