Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lenovo 4XF1T09231 ODD-behuizing Zilver
Artikelnummer
4XF1T09231
Login for pricing
Niet op voorraad
Lenovo 4XF1T09231, ThinkStation, Zilver, 9 mm, 140 mm, 170 mm, 777 g
Categorie: ODD-behuizingen
| Artikelnummer | 4XF1T09231 |
|---|---|
| EAN | 0195892128090 |
| Merk | Lenovo |
| Availability | N |
Lenovo 4XF1T09231. Compatibiliteit: ThinkStation. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 9 mm, Diepte: 140 mm, Hoogte: 170 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 9 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Gewicht | 777 g |
| Breedte verpakking | 243 mm |
| Diepte verpakking | 148 mm |
| Hoogte verpakking | 54 mm |
| Gewicht verpakking | 980 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 90 procent |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver |
| Prestatie | |
| Compatibiliteit | ThinkStation |