Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanview MO-QSFP-100G-CWDM4-S netwerk transceiver module Vezel-optiek
Artikelnummer
MO-QSFP-100G-CWDM4-S
Login for pricing
Niet op voorraad
Lanview MO-QSFP-100G-CWDM4-S, Vezel-optiek, CWDM4, 100 Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ba, Volledig, QSFP28
Categorie: Netwerk transceiver modules
| Artikelnummer | MO-QSFP-100G-CWDM4-S |
|---|---|
| EAN | 5715063036983 |
| Merk | Lanview |
| Availability | N |
Lanview MO-QSFP-100G-CWDM4-S. SFP transceiver type: Vezel-optiek, SFP-zendernorm: CWDM4, Ethernet interface type: 100 Gigabit Ethernet. Vormfactor: QSFP28, Merkcompatibiliteit: Cisco, Compatibele producten: Cisco QSFP-100G-CWDM4-S. Certificering: MSA. Breedte: 24 mm, Diepte: 56 mm, Hoogte: 20 mm. Gewicht verpakking: 40 g
| Prestatie | |
|---|---|
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3ba |
| Duplex systeem | Volledig |
| Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund | Ja |
| Ethernet interface type | 100 Gigabit Ethernet |
| SFP-zendernorm | CWDM4 |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Hot-swap | Ja |
| Compatibele producten | Cisco QSFP-100G-CWDM4-S |
| Merkcompatibiliteit | Cisco |
| Kenmerken | |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Hot-swap | Ja |
| Compatibele producten | Cisco QSFP-100G-CWDM4-S |
| Merkcompatibiliteit | Cisco |
| Vormfactor | QSFP28 |
| Certificering | MSA |
| Certificaten | |
| Certificering | MSA |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Netwerk | |
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3ba |
| Ethernet interface type | 100 Gigabit Ethernet |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 24 mm |
| Diepte | 56 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 40 g |