Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanberg PPU6-1048-B patch paneel 1U
Artikelnummer
PPU6-1048-B
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | PPU6-1048-B |
|---|---|
| EAN | 5901969404043 |
| Merk | Lanberg |
| Availability | N |
Lanberg PPU6-1048-B. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Metaal, Rackcapaciteit: 1U. Breedte: 102 mm, Hoogte: 44,5 mm, Diepte: 445 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Aantal poorten | 48 |
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Materiaal | Metaal |
| Design | |
|---|---|
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 1,35 kg |
| Diepte | 445 mm |
| Breedte | 102 mm |