Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanberg PPU6-0024-B patch paneel 0.5U
Artikelnummer
PPU6-0024-B
Login for pricing
Niet op voorraad
Lanberg PPU6-0024-B, RJ-45, Cat6, Zwart, Metaal, Rekmontage, 0.5U
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | PPU6-0024-B |
|---|---|
| EAN | 5901969404142 |
| Merk | Lanberg |
| Availability | N |
Lanberg PPU6-0024-B. Aansluiting(en): RJ-45, Ondersteundende kabel types: Cat6. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Metaal, Montage: Rekmontage. Breedte: 440 mm, Hoogte: 22,2 mm, Diepte: 99 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Ondersteundende kabel types | Cat6 |
| Aantal poorten | 24 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 0.5U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Design | |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 0.5U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 22,2 mm |
| Gewicht | 600 g |
| Diepte | 99 mm |
| Breedte | 440 mm |