Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanberg PPU5-1048-B patch paneel 1U
Artikelnummer
PPU5-1048-B
Login for pricing
Niet op voorraad
Lanberg PPU5-1048-B, RJ-45, Cat5e, Rekmontage, 1U, Zwart, T568A/B
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | PPU5-1048-B |
|---|---|
| EAN | 5901969404029 |
| Merk | Lanberg |
| Availability | N |
Lanberg PPU5-1048-B. Aansluiting(en): RJ-45, Ondersteundende kabel types: Cat5e. Montage: Rekmontage, Rackcapaciteit: 1U, Kleur van het product: Zwart. Certificering: T568A/B. Breedte: 445 mm, Hoogte: 44,5 mm, Diepte: 102 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Ondersteundende kabel types | Cat5e |
| Aantal poorten | 48 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | T568A/B |
| Certificaten | |
| Certificering | T568A/B |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 1,35 kg |
| Diepte | 102 mm |
| Breedte | 445 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | T568A/B |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |