Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanberg PPS6-0024-S patch paneel 0.5U
Artikelnummer
PPS6-0024-S
Login for pricing
Niet op voorraad
Lanberg PPS6-0024-S, RJ-45, Cat6, Rekmontage, 0.5U, Grijs, Metaal
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | PPS6-0024-S |
|---|---|
| EAN | 5901969404197 |
| Merk | Lanberg |
| Availability | N |
Lanberg PPS6-0024-S. Aansluiting(en): RJ-45, Ondersteundende kabel types: Cat6. Montage: Rekmontage, Rackcapaciteit: 0.5U, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 445 mm, Hoogte: 22,2 mm, Diepte: 99,5 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Ondersteundende kabel types | Cat6 |
| Aantal poorten | 24 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 0.5U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 22,2 mm |
| Gewicht | 1,16 kg |
| Diepte | 99,5 mm |
| Breedte | 445 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 0.5U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Grijs |