Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanberg PPS6-0024-B patch paneel 0.5U
Artikelnummer
PPS6-0024-B
Login for pricing
Niet op voorraad
Lanberg PPS6-0024-B, Rekmontage, 0.5U, Zwart, Metaal, 445 mm, 22,2 mm
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | PPS6-0024-B |
|---|---|
| EAN | 5901969404180 |
| Merk | Lanberg |
| Availability | N |
Lanberg PPS6-0024-B. Montage: Rekmontage, Rackcapaciteit: 0.5U, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 445 mm, Hoogte: 22,2 mm, Diepte: 99,5 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 0.5U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 22,2 mm |
| Gewicht | 1,16 kg |
| Diepte | 99,5 mm |
| Breedte | 445 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 0.5U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |