Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanberg PPKS-9212-S patch panel accessoires
Artikelnummer
PPKS-9212-S
Login for pricing
Niet op voorraad
Lanberg PPKS-9212-S, Rekmontage, 1U, Grijs, Gegalvaniseerd staal, 254 mm, 100 mm
Categorie: Patch panel accessoires
| Artikelnummer | PPKS-9212-S |
|---|---|
| EAN | 5901969441796 |
| Merk | Lanberg |
| Availability | N |
Lanberg PPKS-9212-S. Montage: Rekmontage, Rackcapaciteit: 1U, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 254 mm, Diepte: 100 mm, Hoogte: 44,5 mm. Garantieperiode: 2 jaar
| Kenmerken | |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aantal poorten | 12 |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 254 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aantal poorten | 12 |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 2 jaar |