Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanberg PPKS-1224-B patch paneel 1U
Artikelnummer
PPKS-1224-B
Login for pricing
Niet op voorraad
Lanberg PPKS-1224-B, 1U, Zwart, Metaal, Kunststof, KSU5-1000, KSU6-1000, KSUA-1000, KSF5-1000, KSF6-1000, KSU5-2000, KSU6-2000, KSUA-2000, KSF5-2000,..., 482,6 mm, 44,5 mm
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | PPKS-1224-B |
|---|---|
| EAN | 5901969423594 |
| Merk | Lanberg |
| Availability | N |
Lanberg PPKS-1224-B. Rackcapaciteit: 1U, Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Metaal, Kunststof. Breedte: 482,6 mm, Hoogte: 44,5 mm, Diepte: 100 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| Design | |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Compatibele producten | KSU5-1000, KSU6-1000, KSUA-1000, KSF5-1000, KSF6-1000, KSU5-2000, KSU6-2000, KSUA-2000, KSF5-2000, KSF6-2000, KSFA-2000 |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 600 g |
| Diepte | 100 mm |
| Breedte | 482,6 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Rackcapaciteit | 1U |
| Compatibele producten | KSU5-1000, KSU6-1000, KSUA-1000, KSF5-1000, KSF6-1000, KSU5-2000, KSU6-2000, KSUA-2000, KSF5-2000, KSF6-2000, KSFA-2000 |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |