Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanberg PPKS-1124-B patch paneel 1U
Artikelnummer
PPKS-1124-B
Login for pricing
Niet op voorraad
Lanberg PPKS-1124-B, Rekmontage, 1U, Zwart, Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Kunststof, 482,6 mm, 44,5 mm
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | PPKS-1124-B |
|---|---|
| EAN | 5901969416114 |
| Merk | Lanberg |
| Availability | N |
Lanberg PPKS-1124-B. Montage: Rekmontage, Rackcapaciteit: 1U, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 482,6 mm, Hoogte: 44,5 mm, Diepte: 154 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Aantal poorten | 24 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 420 g |
| Diepte | 154 mm |
| Breedte | 482,6 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Kunststof |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |