Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanberg PPKS-1024-S patch panel accessoires
Artikelnummer
PPKS-1024-S
Categorie: Patch panel accessoires
| Artikelnummer | PPKS-1024-S |
|---|---|
| EAN | 5901969416084 |
| Merk | Lanberg |
| Availability | N |
Lanberg PPKS-1024-S. Rackcapaciteit: 1U, Kleur van het product: Grijs, Materiaal: Metaal. Breedte: 482,6 mm, Diepte: 80 mm, Hoogte: 44,5 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aantal poorten | 24 |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 482,6 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 390 g |
| Technische details | |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aantal poorten | 24 |
| Rackcapaciteit | 1U |