Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Lanberg patch panel blank 12 port 1U 10 ftp for keystone modules black v2
Artikelnummer
PPKS-9212-B
Login for pricing
Niet op voorraad
Lanberg patch panel blank 12 port 1U 10 ftp for keystone modules black v2, 1U, Zwart, Gegalvaniseerd staal, 254 mm, 100 mm, 44,5 mm
Categorie: Patch panel accessoires
| Artikelnummer | PPKS-9212-B |
|---|---|
| EAN | 5901969441789 |
| Merk | Lanberg |
| Availability | N |
Lanberg patch panel blank 12 port 1U 10 ftp for keystone modules black v2. Rackcapaciteit: 1U, Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Gegalvaniseerd staal. Breedte: 254 mm, Diepte: 100 mm, Hoogte: 44,5 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal poorten | 12 |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 254 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Technische details | |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal poorten | 12 |
| Rackcapaciteit | 1U |