Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Kingston Technology ValueRAM KVR16LN11/4BK geheugenmodule 4 GB 1 x 4 GB DDR3L 240-pin DIMM
Artikelnummer
KVR16LN11/4BK
Login for pricing
Niet op voorraad
Kingston Technology ValueRAM KVR16LN11/4BK, 4 GB, 1 x 4 GB, DDR3L, 240-pin DIMM
Categorie: Geheugenmodules
| Artikelnummer | KVR16LN11/4BK |
|---|---|
| EAN | 0740617228281 |
| Merk | Kingston Technology |
| Availability | N |
| Product Family | ValueRAM |
Kingston Technology ValueRAM KVR16LN11/4BK. Component voor: Pc/server, Intern geheugen: 4 GB, Geheugenlayout (modules x formaat): 1 x 4 GB, Intern geheugentype: DDR3L, Geheugen form factor: 240-pin DIMM, CAS-latentie: 11
| Design | |
|---|---|
| JEDEC-standaard | Ja |
| Geheugen | |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Intern geheugentype | DDR3L |
| Component voor | Pc/server |
| ECC | Nee |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 4 GB |
| Geheugen form factor | 240-pin DIMM |
| CAS-latentie | 11 |
| Geheugen voltage | 1.35 V |
| Loden behuizing | Goud |
| Module configuration | 512M x 64 |
| Duur vernieuwen row cycle | 260 ns |
| Duur row cycle | 48,125 ns |
| Duur row active | 35 ns |
| Kenmerken | |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Intern geheugentype | DDR3L |
| Component voor | Pc/server |
| ECC | Nee |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 4 GB |
| Geheugen form factor | 240-pin DIMM |
| CAS-latentie | 11 |
| Geheugen voltage | 1.35 V |
| Loden behuizing | Goud |
| Module configuration | 512M x 64 |
| Duur vernieuwen row cycle | 260 ns |
| Duur row cycle | 48,125 ns |
| Duur row active | 35 ns |
| JEDEC-standaard | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 100 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 133,3 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |