Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Kensington Pro Fit Ergo toetsenbord Universeel Bluetooth QWERTY Brits Engels Zwart
Artikelnummer
K75401UK
Login for pricing
Niet op voorraad
Kensington Pro Fit Ergo, Volledige grootte (100%), Draadloos, Bluetooth, QWERTY, Zwart
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | K75401UK |
|---|---|
| EAN | 5028252602648 |
| Merk | KENSINGTON |
| Availability | N |
Kensington Pro Fit Ergo. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Gebogen. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: Bluetooth, Toetsenbordindeling: QWERTY. Polssteun. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aansluiting | Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord | Gebogen |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Polssteun | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Certificering | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Stijl toetsenbord | Gebogen |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Backlight | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Polssteun | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Certificering | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Kenmerken | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Type batterij | AAA |
| Service levensduur van batterij | 30 maand(en) |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | 15 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Technische details | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,59 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 747 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 216 x 463 x 36 mm |
| Verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 482 mm |
| Diepte verpakking | 252 mm |
| Hoogte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 497 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 278 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 180 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,1 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,59 kg |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |