Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Kensington Multi-Device Dual Wireless Compact Keyboard toetsenbord RF-draadloos + Bluetooth QWERTY Brits Engels Zwart
Artikelnummer
K75502UK
Login for pricing
Niet op voorraad
Kensington Multi-Device Dual Wireless Compact Keyboard, Mini, Draadloos, RF-draadloos + Bluetooth, QWERTY, Zwart
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | K75502UK |
|---|---|
| EAN | 5028252619554 |
| Merk | KENSINGTON |
| Availability | N |
Kensington Multi-Device Dual Wireless Compact Keyboard. Toetsenbord formaat: Mini, Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Toetsenbordindeling: QWERTY. Kleur van het product: Zwart
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES |
| Toetsenbord formaat | Mini |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Sneltoetsen | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Certificering | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight | Nee |
| Certificering | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Kenmerken | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Energie | |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 3 |
| Type batterij | AAA |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Technische details | |
|---|---|
| Netto gewicht kartonnen doos | 4,96 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 326 g |
| Verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Breedte verpakking | 133 mm |
| Diepte verpakking | 304 mm |
| Hoogte verpakking | 33 mm |
| Gewicht verpakking | 490 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 7 or above; Chrome OS 44 or above; Windows 11; macOS 10.14 or above |
| Speciale eigenschappen | SmartFit™ |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 350 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 370 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 160 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,39 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 4,96 kg |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |