Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra PanaCast Control
Artikelnummer
8510-231
Login for pricing
Niet op voorraad
Jabra PanaCast Control, Zwart, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 Pixels, Kensington, Microsoft Teams Rooms;Zoom Room, 248 mm
- Met één tik een eenvoudigere vergaderervaring met de tablet met touchscreen
- Systeem wordt automatisch door de PIR-bewegingssensor geactiveerd zodra iemand binnenkomt
- Omgevingssensoren bewaken de luchtkwaliteit in de ruimte, zodat deze altijd in topconditie blijft
- Connectiviteit via één kabel voor eenvoudige, veilige voeding via ethernet
Categorie: Vergaderzaalconsoles
| Artikelnummer | 8510-231 |
|---|---|
| EAN | 5706991029772 |
| Merk | JABRA |
| Availability | N |
Jabra PanaCast Control. Kleur van het product: Zwart, Beeldschermdiagonaal: 25,6 cm (10.1"), Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Breedte: 248 mm, Diepte: 156 mm, Hoogte: 85 mm. Verpakkingsinhoud: Jabra PanaCast Control;PoE Power Injector;2 x Ethernet cable 4.57m/15ft;1 x regional power cable
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Certificering | Microsoft Teams Rooms;Zoom Room |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 25,6 cm (10.1") |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 248 mm |
| Diepte | 156 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Gewicht | 958 g |
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 135 mm |
| Gewicht verpakking | 1,85 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Jabra PanaCast Control;PoE Power Injector;2 x Ethernet cable 4.57m/15ft;1 x regional power cable |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |